BORA

baner_bora

 

Koncepcja

Nowa definicja ergonomii i efektywności. Gdy ktoś ma jasne wyobrażenie o jakości, wzornictwie i technologii, to z pomocą asortymentu BORA Classic spełni swoje potrzeby w obrębie kuchni i gotowania w niej. Zarówno zamontowane na blacie, jak również na równo z nim, płyty grzewcze i wyciąg BORA Classic tworzą kompletny design kuchni. Będące na wyposażeniu mądre sterowanie dotykowe akcentuje w serii BORA Classic daleką od przeciętności, nowoczesną kuchnię.

Jakość

Dla trwałej przyjemności gotowania. Nasze produkty cechują się bezkompromisową jakością, gdyż tylko wysokiej jakości materiały gwarantują wysoką funkcjonalność i długość użytkowania. Wszytko co wygląda jak stal jest rzeczywiście ze szlachetnej stali, wszystkie płyty ceramiczne są rzeczywiście wykonane z niezawierającej metali ciężkich ceramiki marki Schott. Dzięki temu będziecie Państwo korzystać z urządzeń BORA przez długie lata. Szczególna cecha BORA Classic: bystre sterowanie dotykowe.

Asortyment

BORA Classic – to nasz produkt, który został nagrodzony za wzornictwo odznaczeniem red dot i przekonuje do siebie efektywnym wyciągiem, wyborem sześciu atrakcyjnych pól grzewczych i dopasowanym do nich oryginalnym, dodatkowym wyposażeniem.

Technika

Nowa indywidualność. Elastyczność zabudowy i technologii: wyciąg systemowy BORA Classic zapewnia świeże powietrze zarówno w kuchni przyściennej, jak również w wypadku kuchennej wyspy. Urządzenia mogą być osadzone zarówno na blacie, jak również na równo z nim – dzięki czemu powstaje wiele możliwości zestawienia ze sobą płyt i wyciągu. BORA Classic może pracować w obwodzie otwartym oraz zamkniętym. Zawsze dopasuje się do indywidualnych warunków zabudowy – a nie odwrotnie.

Filmy prezentujące możliwości BORA tutaj: